Jak zaskoczyć prezentem drugą połówkę?

Biżuteria to znakomity prezent dla bliskiej nam osoby. Prezentuje się bardzo elegancko, a z czasem zyskuje wyjątkową wartość sentymentalną. No właśnie – nawet po długim czasie będzie wyglądać jak w dniu zakupu! Dodatkowo biżuteryjne ozdoby, dzięki odpowiednim wzorom czy napisom, mogą wspaniale wyrażać nasze uczucia. Jednak jak wybrać idealny, zaskakujący podarunek? Oto garść pożytecznych wskazówek.

Prezent wyrażający uczucia za pomocą symbolu

Biżuteria z istotnymi dla drugiej połówki symbolami to strzał w dziesiątkę. Takie ozdoby na pewno trafią wprost do serca ukochanej osoby. Do takich akcentów niewątpliwie należy złota zawieszka serce, która wygląda niezwykle uroczo i na pewno przypadnie do gustu każdej kobiecie – bo to element, który wręcza się głównie paniom. Bez zarzutu sprawdza się jako biżuteria na walentynki, dzień kobiet, wszelkie rocznice oraz po prostu urodziny. Szczególnie że zawieszka serce pojawia się w wielu wydaniach. Bywa tylko subtelnym obrysem lub pełnym kształtem. Inna ciekawa opcja to serce składające się dwóch połówek, przy czym każdą z nich otrzymuje jeden z partnerów.

Inny typ ozdoby, która na pewno wywoła pozytywne zaskoczenie, to zawieszki w kształcie litery. Tutaj dobrze pokusić się o wręczenie pierwszej litery swojego imienia. Ponadto w formie biżuteryjnego prezentu mogą wystąpić inne motywy ważne dla drugiej osoby czy w ogóle dla związku. Podpowiadamy, że świetnie wypadają one choćby na cienkich bransoletkach typu celebrytka.

Biżuteria z oryginalnym grawerem dla bliskiej osoby

Ciekawy sposób na wyrażenie uczuć za pomocą ozdób to grawer. To subtelna forma podkreślenia wyjątkowości biżuterii, która bez wątpienia okaże się przyjemną niespodzianką. Co najlepiej wygrawerować? Tutaj w grę wchodzą wszelkie istotne daty, inicjały, a nawet cytaty. Zwykle nanosi się je na zawieszkach, bransoletkach, a czasami nawet na zegarkach. Taki drobny akcent nawet po latach przywoła ciepłe uczucia.

Klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody

Wbrew pozorom klasyka również potrafi okazać się miłą niespodzianką. Zwłaszcza kiedy obdarowana osoba się jej nie spodziewa. Na pewno więc dobrze rozważyć zakup kolczyków o stonowanym wzornictwie czy też po prostu łańcuszka – co zresztą dotyczy zarówno biżuterii damskiej, jak i męskiej. To samo odnosi się do prostych bransoletek. Oczywiście w przypadku pań zawsze można pokusić się o zakup pierścionka.

Wręczenie prezentu w niepowtarzalnej oprawie

Warto pamiętać, że ciekawy biżuteryjny prezent najlepiej wręczyć w szczególnych okolicznościach, które zostaną zapamiętane na dłużej. Romantyczna kolacja, wspólny wyjazd czy nawet rocznica to chwile, w których zwykle daje się podarunki. Choć oczywiście można także zaszaleć i dać partnerce czy partnerowi prezent bez żadnej okazji. To bez wątpienia spotka się ze sporym entuzjazmem oraz zaskoczeniem.

Jeśli chodzi o sklep taki jak jubiler Oleśnica, Zeccoro jest w stanie zapewnić najlepsze usługi. Oferuje on złotą biżuterię w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie tam idealny podarunek dla kogoś bliskiego.